Dla wielu przedsiębiorców zakup sprzętu komputerowego za gotówkę wiąże się ze sporym wydatkiem. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na koszt rzędu kilku lub nawet kilkunastu tysięcy złotych, możesz wybrać komputery po leasingu. Te są znacznie tańsze od nowych urządzeń i pozwalają na mocne zredukowanie kosztów inwestycji w sprzęt komputerowy.

Wynajem sprzętu elektronicznego wydaje się równie rozsądną opcją, jak inwestycja w komputery po leasingu. Jakie rozwiązanie będzie jednak lepsze w przypadku własnej firmy? Jeśli chcesz mieć stały dostęp do aktualnego oprogramowania i najnowocześniejszych urządzeń na rynku, lepiej wybierz wynajem sprzętu elektronicznego.

Wynajem sprzętu elektronicznego – cena

Jeśli zdecydujesz się na wynajem sprzętu elektronicznego do swojej firmy, musisz liczyć się z wydatkiem na poziomie od kilkudziesięciu do kilkuset złotych miesięcznie – wiele zależy od tego, jakiej klasy sprzęt wybierzesz dla swojego przedsiębiorstwa. Wybierając komputery po leasingu jako jednorazowy zakup, tak czy inaczej będziesz zobowiązany do wydatku na poziomie nawet kilku tysięcy złotych, a w razie awarii sprzętu – za jego serwis zapłacisz z własnej kieszeni. Wynajem sprzętu elektronicznego to gwarancja niezawodności urządzeń oraz pełne wsparcie serwisowe ze strony firmy wynajmującej. Wypożyczenie laptopa, komputera lub innego sprzętu elektronicznego najczęściej wiąże się z umową na 12 miesięcy oraz powoduje mocne ograniczenie kosztów – oszczędności sięgają nawet do kilkunastu tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *