Przeciętny Polak, który zarabia w Anglii, przesyła do pozostawionych w naszym kraju bliskich średnio 100 funtów każdego miesiąca. Okazuje się jednak, że nie są to jedynie pieniądze, jakie trafiają z Anglii do Polski. Ci, którzy wyjechali tam w celach zarobkowych, bardzo często zostawili w ojczyźnie różnego rodzaju zobowiązania. Muszą spłacać kredyty, opłacać czynsz we własnym mieszkaniu, regulować należności za internet czy kablówkę albo spłacać alimenty. Każdego miesiąca może być więc wysyłanych nawet kilka razy więcej funtów.

Weźmy też pod uwagę międzynarodową współpracę firm. Przecież od wejścia Polski do Unii Europejskiej mamy możliwość rozwoju własnego biznesu nie tylko na rynku lokalnym, ale też poza granicami kraju. Dużą szansą na współpracę biznesową rodzimych przedsiębiorców z zagranicznymi firmami dali ci, którzy wyjechali do Anglii do pracy.

Każdemu zależy jednak na generowaniu oszczędności, zresztą dlaczego mamy tracić na transferach pieniędzy? Zupełnie nieopłacalne, a wręcz niebezpieczne jest wysyłanie pieniędzy pocztą. Dzisiaj mamy znacznie lepsze możliwości, dzięki którym pieniądze do odbiorcy trafią jeszcze tego samego dnia. Tanie przelewy z anglii do polski można realizować przez internet, zakładając konto walutowe albo korzystają z intuicyjnej platformy finansowej typu UroFx. To sposób optymalnie bezpieczny, zupełnie jak w banku, do tego po korzystnym kursie i ekspresowy. Dzięki temu spoza granic naszego kraju pieniądze mogą docierać bez ograniczeń, tanio i szybko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *